Värsked tööpakkumised

Hotelli valvetöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 568219

Tööpakkumise number

568219

Töö kirjeldus

Pakume tööd valvetöötajale, kelle tööks on klientide turvalisuse tagamine hotellis, vajadusel jooksvate küsimuste lahendamine hotelli vastuvõtu ja klientide vahel. Meie maja valvetöötaja on vastuvõtu osakonna töötaja ja suurelt jaolt administraatori käepikendus. Ta on maja giid, nõuandja ning kui vaja tuleb raskemate probleemide lahendamisel teistele töötajatele appi.

Nõudmised kandidaadile

- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea suuline eneseväljendusoskus eesti ja vene keeles
- hea suuline eneseväljendusoskus soome- ja inglise keeles
- soovitavalt eelnev turvatöö kogemus
- korrektsus, kohusetundlikkus ja viisakus
- hea pingetaluvus
- kiire otsustusvõime ja selle säilimine ka kriitilises situatsioonis
- valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- võimalust töötada graafiku alusel
- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- soodustusi Kalev Spa toodetele ja teenustele

Lisainfo

Soovime leida ühte töötajat. Töö on vahetustega, paindliku tööajagraafiku alusel (8.00-20.00 ja 20.00-8.00).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
20. november 2018

Kalev Spa hotell ja veekeskus on Tallinna vanalinnas asuv vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised Eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon.