Hotelli üldkoristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547985

Tööpakkumise number

547985

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikku ja usinat üldkoristajat:

Põhilised tööülesanded:
* Üldkasutatavate ruumide koristus
* Restorani koristus
* Süvapuhastuse teostamine vastavalt vajadusele

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
* Kohusetundlikkus,ausus,täpsus ja lugupidamine oma töökohast
* Valmisolekut töötada ka nädalavahetustel ja riigipühadel
* Eesti keele oskus suhtlustasandil

Varasem töökogemus ei ole nõutav, kuid on eeliseks!
Kohapealne väljaõpe.

Töö toimub graafiku alusel.
Kaugemalt tulijatele pakub hotell majutusvõimalust enda vahetuse ajal.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Ettevõttesiseseid soodustusi
Palju ühisüritusi ja lisaväärtuseid
Majutusvõimalust oma vahetuse perioodil
Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
Majutusvõimalus hotellis vahetuse ajaks (kui elukoht ei ole Tallinnas)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.