Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317639

Hotelli öö-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide sisse- ja väljaregistreerimine
Hotelli teenuste ja toodete müük
Klientide sõbralik, viiskas ja kõrgetasemeline teenindamine
Klientide teenindamine telefoni teel ja tellimuste vormistamine
Arvete koostamine

Ootused kandidaadile

varasem administraatori- või vastuvõtutöö kogemus
eesti, inglise ja vene keele oskus
iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
kohusetunne, ausus, usaldusväärsus, hea pingetaluvus ja paindlikkus
Hotellinxi programmi oskus või mõne muu sarnase programmi tundmine
Valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

eneseteostust turismi valdkonnas
huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Pakkuda töökoht öisesse vahetusse (10-12 ööd kuus, tööaeg kl 20-08.00 või kl 16-08.00), sobib ka üliõpilastele

Tööpakkumise number
#317639

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 3 - 3.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. september 2013
Kuulutus sisestati:
21. august 2013

Desito Invest opereerib 23 toaga boutque hotelli Old Town Maestro`s Tallinna vanalinnas Suur-Karja tänaval.

Vaata rohkem