Värsked tööpakkumised

Hotelli Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430123

Tööpakkumise number

430123

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega vastuvõtu administraatorit, kelle tööülesanneteks on:

- Klientide sisse- ja väljaregistreerimine
- Töö hotelliprogrammi, arvuti ja kassaga
- Jooksvate küsimuste lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Sõbralikkus, ausus ja kohusetundlikkus
- Valmisolek vahetustega tööks ja töötamiseks ka öistes vahetustes
- Tuleb kasuks eelnev kogemus hotellinduses töötamisel

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimeline palk, tulemustasud ja preemiad!
- Arenguvõimalus kiirelt arenevas ettevõttes
- Abivalmis, positiivne ja sõbralik meeskond!
- Erinevad ettevõttesisesed soodustused
- Paindlik töögraafik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.