HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR
Tööpakkumise number #814677

1
Hotel Lembitu OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Klientide kõrgetasemeline teenindamine, s.h sisse- ja väljaregistreerimine

  • Hotelli teenuste tutvustamine ja müük

  • Arveldamine

  • Klientide abistamine ja suunamine

Ootused kandidaadile

  • Oled rõõmsameelne ning hea suhtlemisoskusega

  • Viisakus ja täpsus käivad kaasas iga Su sammuga

  • Suhtled vabalt nii eesti- kui ka inglise keeles

  • Tuled suurepäraselt toime pingelistes olukordades

  • Sinu jaoks ei ole probleem töötada graafiku alusel, s.h nädalavahetustel ning öises vahetuses

  • Kasuks tuleb eelnev hotellitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Mõnusat töökeskkonda ja vahvaid kolleege

  • Põnevaid väljakutseid ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta

  • Motiveerivaid oma personali soodustusi

  • Soodsat oma personali lõunat

Tööpakkumise number
#814677

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR HOTELL L'ERMITAGE & HOTEL L'EMBITU VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR/ÖÖADMINISTRAATOR

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
RESTORANI ADMINISTRAATOR Hilton Tallinn Park
RESTORANI ADMINISTRAATOR Hilton Tallinn Park • Tallinn
Tallinn
VIP 1
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR GoHotels OÜ
1
5 päeva jäänud
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR GoHotels OÜ • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine
4 p. tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (HESTIA HOTEL ILMARINE) Hestia Hotel Ilmarine • Tallinn
Tallinn
VIP 1
ÖÖADMINISTRAATOR GoHotels OÜ
1
ÖÖADMINISTRAATOR GoHotels OÜ • Tallinn
Tallinn
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (CITY) Tallink Grupp AS
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR (CITY) Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki