Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621434

Horeca müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. oktoober 2019
Kuulutus aegub:20. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on juhtida ja kasvatada müügitulemusi Horeca valdkonnas: leida uusi müügiväljundeid, arendada ja hallata olemasolevaid kliendisuhteid, planeerida ja kontrollida müügitulemusi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult eelnevat töökogemust toiduainete müügi valdkonnas ja Horeca sektori head tundmist. Valdad vabalt eesti keelt ning saad hakkama ka vene ja inglise keeles. Oled hea analüüsivõimega, hea suhtleja, toimekas ja sihikindel.

Sind ootab põnev töö sõbralikus ja kokkuhoidvas meeskonnas, ametiauto, erinevad firmasisesed soodustused.

Tööpakkumise number
#621434

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

AS Premia Tallinna Külmhoone on rahvusvahelisel kapitalil põhinev ettevõte, mis toodab ja turustab jäätist ning sügavkülmutatud toidukaupasid. Oleme Eesti jäätiseturu liider ning omame arvestatavat positsiooni külmutatud toidukaupade ärisegmendis. Alates 2014. aastast kuulume Food Unioni Gruppi.

Vaata rohkem