Värsked tööpakkumised

HoReCa müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458314

Tööpakkumise number

458314

Töö kirjeldus

Pakume tööd särasilmsele müügijuhile, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
• HoReCa klientide kaardistamine ja vajaduste väljaselgitamine
• Aktiivne kliendisuhte loomine, arendamine ja hoidmine
• Klientide vajadustest lähtuva tooteportfelli koostamine ja haldamine
• Vastavalt püstitatud eesmärgile tulemuste saavutamine HoReCa sektoris

Nõudmised kandidaadile

• Varasem müügitöö kogemus
• Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• Valmisolek iseseisvaks tööks
• Aktiivsus, positiivsus ja tulemustele orienteeritus
• Arvutiga töötamise oskus
• Väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
• B-kat juhilubade olemasolu

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Palume CV-le ja motivatsioonikirjale lisada ka oma palgasoovi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2017

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.