HoReCa müügiesindaja
Horeca Service OÜ Tööpakkumine aegub 9 päeva pärast.
Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

aktiivne klientuuri laiendamine
kliendisuhete hoidmine
klientide teenindamine ja nõustamine
tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine

Ootused kandidaadile

aktiivne positiivne ellusuhtumine
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
varasem töökogemus toitlustuses ja/või kaubanduses
kliendisõbralikkus ja professionaalsus
kohusetundlikkus ja ausus

väga hea vene keele oskus
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja väljakutseks
häid töötingimusi ja motiveerivat tulemustasu
mitmekülgset ja perspektiivset tööd
pikaajalist töösuhet nooruslikus kollektiivis
kodukontor E,R

omatöötaja soodustused

Tööpakkumise number
#670994

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020
HoReCa müügiesindaja HoReCa müügiesindaja

Horeca Service OÜ

Horeca Service OÜ on edukas hotellide, restoranide ja toitlustusasutuste teenindamisega tegelev hulgimüügiettevõte, mis tegutseb alates 2002. aastast. Ettevõtte filiaalid asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.
Otsime oma Tallinna filiaali uut kolleegi - HoReCa müügiesindajat.

Vaata rohkem