2023-08-23 14:48:55

Hoonete jätkusuutlikkuse müügiarendusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Forus on jätkusuutliku keskkonna loomisele keskendunud Eesti ettevõte. Otsime oma meeskonda kogenud müügiarendusjuhti, kellega koos toetada kliente hoonete jätkusuutlikkuse teekonnal.

Ootused kandidaadile

Kas sa

  • Suudad rääkida energiatõhususest ja jätkusuutlikkusest lihtsas inimkeeles?
  • Sind sütitavad sellised mõisted nagu ESG, LCA, LEED, BREEAM ja CO jalajälg?
  • Oskad klienti kuulata ning pakkuda kliendi ootustele vastavaid lahendusi?
  • Oled tehniliselt taiplik ning mõistad kinnisvara elukaare etappidega seotud protsesse?
  • Oled suurepärane suhtleja, strateegiline mõtleja ning suure teotahtega?
  • Soovid äri kasvatada uuenduslikus valdkonnas koos laheda tiimiga?
  • Oled tulemustele orienteeritud ning protsesside üles ehitamine tundub Sulle põnev?

Tundsid ennast ära ja tahad osa saada suurest väljakutsest?

Näita meile oma loovust ja müügioskuseid!

Salvesta kuni kaheminutiline video, demonstreerides, kuidas müüd vabalt valitud toodet või teenust.

Lae video üles Sulle sobivasse keskkonda ning saada meile link koos oma CV-ga.

Loomulikult pakume omalt poolt inspireerivat tiimi, motiveerivat palgasüsteemi ning lõputuid arenguvõimalusi kiirelt uuenevas valdkonnas!