Värsked tööpakkumised

Hooneautomaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358599

Tööpakkumise number

358599

Töö kirjeldus

Töö sisuks on erinevate objektide hoone automaatikasüsteemide rikete kõrvaldamine, regulaarsete hooldustoimingute läbiviimine ja süsteemide parendamine. Töö eeldab infotöötluse ja -edastuse põhimõtete tundmist ning tehnilise dokumentatsiooni lugemise, tõlgendamise ja koostamise oskust. Automaatik peab oskama valida, komplekteerida, hooldada, paigaldada, programmeerida, seadistada ja kontrollida hoone automaatikaseadmeid ja -süsteeme, oskama ehitada kaabeldussüsteeme.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus hoone automaatikasüsteemide hooldamisel või paigaldamisel.
Eelnev kokkupuude ventilatsiooni-, jahutus- ja küttesüsteemide ehituse või hooldamisega.
Elektrialased teadmised
Soovitav erialane haridus
Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
Autojuhiload B kategooria
Inglise keelse tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
Kohusetundlikkus ja ausus
Viisakus ja hea suhtlemisoskus
Meeskonnatöö ja iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Pakume:
• Konkurentsivõimelist palka
• Häid töötingimusi ning töövahendeid
• Võimalust töötada kiirelt laienevas ettevõttes
• Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
• Koolitusi ning arenemisvõimalust

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2014

Pristis on 1993 aastal asutatud hoone tehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus, pakkudes klientidele nõrkvoolu-, turva-, ventilatsiooni-, jahutus-, elektri-, hooneautomaatika ning tulekaitse süsteemide lahendusi ja hooldust.
- Pristise käive 2013 aastal oli €13 miljonit
- Pristis on tööandjaks 170 inimesele
- Üle Baltikumi on töös üle 100 projekti kogumaksumusega €12 miljonit
- Meil on ISO 9001 kvaliteedisertifikaat
- Teeme koostööd juhtivate rahvusvaheliste hoonete tehnoloogiaid tootvate ettevõtetega