Tööpakkumise number #742744

Hooldustöötaja

Töö kirjeldus

  • kliendi toetamine ja abistamine hooldustoimingute täitmisel;

  • kliendi eluaseme korrastamine;

  • individuaalne suhtlemine klientidega;

  • olla olemas nii rõõmus kui mures.

Ootused kandidaadile

  • omad soovi inimesi aidata;

  • oled sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega;

  • valdad eesti keelt;

  • omad tahet ennast arendada ja õppida.

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega graafiku alusel;

  • stabiilset töökohta;

  • vajadusel väljaõpet kohapeal;

  • kaasaegset töökeskkonda;

  • toetavat ja sõbralikku meeskonda;

  • sporditoetust;

  • toitlustus-ja majutusteenuse võimalust.

Tööpakkumise number
#742744