Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669845

Hooldustöötaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eakate patsientidega.

Proovipäeva tegemise võimalus.

Täpsem info: tel. 3375190; 56466965

või tulla koha peale Pärnu tn 7, Paide, tel. 53422248.

Ootused kandidaadile

Eelistatud on kandidaadid, kellel on hooldustöötaja kutseharidus või kes on läbinud hooldustööalaseid täienduskoolitusi 80 tunni ulatuses.

Tööle asumiseks on vajalik esitada tõend kriminaalkaristuse puudumise kohta.

Ettevõte pakub

  • töö graafiku alusel (12 h)

  • põhipalk alates  700 - 760 EUR, millele lisanduvad öö- ja pühadetasu

  • erialast koolitust

  • väljaõpet koha peal

  • kaugemalt töölkäijatele sõidukulude kompenseerimine

  • vajadusel  võimalus koha peal ööbida

Tööpakkumise number
#669845

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 760 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vanurite ja puuetega inimeste hoolekandeasutuste tegevus

Vaata rohkem