2023-08-23 14:48:55

Hooldustöötaja alaline töö, Vantaa

CVKeskus.ee klient
14.7 - 16.6 €/tunnis Bruto
Medipower OY on usaldusväärne, üle 14 aastat tegutsenud ettevõte, mille erialaks on tervishoiuala tööjõurent ja tööjõuvahendamise teenused Soomes. Meie klienditeks on näiteks tervisekeskused, haiglad ja hoolde- ja teenusüksused. Tegutseme üle terve Soome ja ka rahvusvahelisel turul. Iga aasta leiavad sajad inimesed Medipoweri kaudu tööd. Tule sinagi meie hulka !

Töö kirjeldus

Oled kaastundlik ja inimlähedane hooldustöötaja, kes naudib mõtestatud tööd? Otsime oma kliendiettevõttele valminud hooldustöötajat püsivale tööle Vantaale heade transpordiühenduste lähedale.

Töö kirjeldus:

Meie klient pakub turvalist kodu täiskasvanud arengupuudega, puuetega ja autismispektri häiretega inimestele. Hoolduskodus on 22 elukohakohta jaotatud 3 grupikoduks ning 5 ajutist hoolduskohta. Igal elanikul on oma hügieeniruumid ja miniköök. Elanike ühiskasutuses on sauna- ja puhkeruumid ühistegevuste jaoks. Objekti ruumid on uued, kuna üksus valmis 2023. aastal.

Teie ülesanneteks on põhihooldus, ravimite manustamine ja elanike igapäevase elu sujuvuse tagamine. Töö on 3-vahetööd ning pakkuda on täistunnid tähtajatu lepinguga. Ootame, et saaksite alustada võimalikult kiiresti.

 

Taotlusprotsess:

Kui olete huvitatud ülesandest, täitke siin CV keskuses avaldus juba täna! Võite taotluses rääkida oma oskustest ja varasemast töökogemusest.

Loodetavasti kuuleme sinust peagi!

Elise Nieminen

+372 513 0161

 

Ootused kandidaadile

Ootame, et olete lõpetanud hooldustöötaja õppe ( vähemalt 120 EKAP hooldustöötaja tase 4 )  ja teil on Soome terviseameti Valvira ametinimetuse kaitse ehk kutsekvalifikatsiooni tunnustamine oma ametile ( sh. soome keele eksam B1 tehtud ) Raviloa omamine on pluss, kuid ärge muretsege, saate need läbida ka töö alustamise ajal.

Otsime rahulikku ja kaastundlikku spetsialisti, kes naudib ühiskondlikku töökeskkonda ja oskab luua tõeliselt hooliva õhkkonna. Head suhtlemisoskused on olulised, kuna objekt soovib pakkuda meie klientidele sooja ja hoolitseva kohtumise.

Seadusemuudatusega on vanemate inimestega töötavatel isikutel nõutav esitada kuriteoregistri väljavõte, mille on nähtav rikosrekisterilain 6 § lõike 2 kohaselt. See on nõutud valitud ülesandeks.

 

Ettevõte pakub

Objekt pakub teile innustavat ja soojalt töökeskkonda, kus tööd tehakse südamega. Objekt pakub teile töö alustamisel hea juhendamise ülesandele.

Ülesande tasustamine vastab erasektori sotsiaalteenuste töölepingu kokkuleppe G21-tasemel (2394,48–2703,48 eurot). Saate otse kliendi tööle, seega saate kasutada püsiva personali hüvesid.

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ja lepime kokku vestluse kas Tallinnas või Skype/Teams/Zoom ühenduse kaudu.
Vestlusele tulek ei kohusta osalema koolitusel.

Küsi lisa, võta meiega ühendust !
HR-konsult Elise Nieminen
Tel.+372 5130161

Lisainfo saamiseks kohe vaata meie kodulehte:
http://www.medipower.fi/et