https://www.cvkeskus.ee/633555

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633555

Hooldustehnik/mehhatroonik PÄRNU

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 3. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 1. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Hooldustehnik/mehhatrooniku tööülesanneteks on Pärnus asuva puidutööstuse seadmete igapäevased korrashoiu-, hoolduse-, parandus-, remondi- ja paigaldustööd. Mehhatroonik teeb igapäevast hooldust tööstusseadmetele kui seadmetes tekivad rikked, tuvastab kiiresti rikke, koostab operatiivse tegevusplaani, leiab laost või tellib koos töödejuhatajaga vajalikud uued seadmed, jooksvad materjalid ning kõrvaldab rikke. Lisaks analüüsib põhjuseid, suuremate rikete korral informeerib koheselt otsest juhti. Mehhatroonik paigaldab ja seadistab uusi seadmeid/masinaid kui klient uuendab oma tootmisseadmeid. Oma töös peab mehhatroonik teadma ja järgima ohutuseeskirju. Töid tuleb teostada vastavalt EVS-le, elektripaigaldiste käidu eeskirjadele, ohutusjuhenditele ja muude kehtivate normdokumentide nõuetele.
Kandideerimisel on eelistatud on universaalsed hooldustehnik/mehhatroonikud, kuid kandideerida võivad ka, kas rohkem mehaanika või automaatika/elektri taustaga kandidaadid.
Kokkuleppel on võimalik saada tööd ka noorematel vastavaeriala koolide lõpetajatel, kelle unistusteks on mehhatrooniku töö ja kellel on head teoreetilised teadmised. Töö on 3 vahetusega, 8h vahetus.
http://bit.ly/2QFnPxv


Ootused kandidaadile

Töötulemuste suurepäraseks saavutamiseks eeldame, et olete iseseisev, meeskonnatöö oskustega, hea pingetaluvusega, anaüüsivõimeline ja täidate järgmisi nõudmisi:

  • Töökogemus elektri-automaatika, mehhaanika, hüdraulika, pneumaatika alal
  • Jooniste, skeemide lugemise oskus
  • Baasteadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest
  • Arvuti kasutamise oskus baastasemel (Excel jms)
  • Eesti keele oskus, soovitatavalt elementaarne vene ja inglise keele oskus
Kasuks tuleb: pikemaajaline mehhatrooniku töökogemus tööstuse seadmetega ja liinidega.


Ettevõte pakub

Pakume: Väljakutseid, innovatiivseid, uuenduslikke lahendusi ja arenemisvõimalust rahvusvahelises firmas. Töötasu vastavalt oskustele, töökogemustele kokkuleppel. Sobivusel pikaajaline töösuhe.


Lisainfo

Info Peeter 56223001
Kandideeri kohe http://bit.ly/2QFnPxv


Tööpakkumise number
#633555

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

VABAD TÖÖKOHAD - https://careers.barona.ee/open-positions

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy www.baronagroup.com. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Baronal on uus innovatiivne ja Eestis ainulaadne värbamissüsteem JELPP http://jelpp.com/en
Tutvu JELPP tööpakkumistega ja kiiremaks tööleidmiseks esita taotlus kohe!
https://careers.barona.ee/open-positions
Kui ei leidnud sobivat tööpakkumist - saad oma taotluse ja oma andmed jätta " Vaba tööpakkumisele kandideerimine" Teie poolt esitatud hariduse, oskuste, töökogemuse jne. profiilile sobiva tööpakkumise tekkimisel saame siis kohe teha pakkumise.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Hooldustehnik/mehhatroonik PÄRNU
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!