Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670539

Hooldustehnik Vihula Mõisas

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mõisa hotellikompleksi tehnosüsteemide hooldus ja basseinitehnika korrasoleku tagamine.

Regulaarne san.tehniliste sõlmede hooldus ja rikete kiire kõrvaldamine.

Ruumide siseremonttööd ning inventari hooldus ja remont.

Valgustite hooldus ja pirnide vahetus.

Väliterritooriumi korrashoid

Ootused kandidaadile

Tööoskused siseremontöödel ja teadmised hoone tehnosüsteemidest.

Kohanemisvõimet, pingetaluvust ja head suhtlemisoskust.

Korrektsust ja koostöövalmidust.

B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

Soovi korral töötamist käsunduslepingu alusel.

Ööbimisvõimalust Vihula mõisas.

Toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Ettevõttesisest arenguvõimalust.

Hotelli siseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#670539

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1100 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotell Tallinn, Kreutzwald Hotell Tallinn, City Hotell Tallinn ja Centennial Hotell Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels ketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.

Vaata rohkem