Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233058

Tööpakkumise number

233058

Töö kirjeldus

Ülesandeks oleks meie klientide tööpinkide hooldus ja remont.

Nõudmised kandidaadile

autojuhilubade olemasolu
eelnev töökogemus antud valdkonnas
eesti, inglise ja vene keele oskus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus ja ausus
oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga
positiivne ellusuhtumine
tehnikaalane haridus

Pakume mitmekülgseid ülesandeid arenevas keskkonnas, iseseisva tegevusvaldkonna, suure kontserni töötajaeelised ning võimaluse areneda hoolduse professionaaliks.

Lisainfo

Soome keele oskust loetakse lisaeeliseks. Tööülesandeid annab hooldusjuht. Väljaõpe kohapeal ja Soomes. Palk sõltub kvalifikatsioonist ja töökogemusest. Boonust makstakse vastavalt töötulemustele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2011

Konecranes on üks maailma juhtivaid tõsteseadmete valmistajaid, kelle klientideks on muu hulgas masinaehitus-ja töötlev tööstus, laevatehased, sadamad ja terminalid. Ettevõte tarnib oma klientidele tegevuse tõhustamiseks mõeldud tõstelahendusi ning hooldusteenuseid kõikidele kraanamarkidele ja tööpinkidele. Aastal 2010 oli Konecranes kontserni käive kokku 1 546 miljonit eurot. Kontsernil on 10 000 töötajat 578 asukohas 46 riigis. Konecranes Oyj aktsia on noteeritud NASDAQ OMX Helsingis (aktsia ID: KCR1V).