Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236264

Tööpakkumise number

236264

Töö kirjeldus

peamised tööülesanded on seotud enamlevinud riist- ja tarkvara installeerimiste ning seadistamistega;
vähetähtis ei ole oskus suhelda ning konsulteerida klienti IT vallas ka veidi laiemalt;
kindlasti pead suutma oma tööd dokumenteerida ja talletada ning seda ka teiste jaoks;

Kandideerimiseks täita väike testküsimustik aadressil:

Nõudmised kandidaadile

eeldame IT alaseid sisulisi teadmisi ja tõsist huvi antud valdkonna kohta;
hoidma puhtust ning korda nii oma töökohal, kui klientide juures toimetades;
ideaalne on kui omad teadmisi ka mõnest spetsiifilisemast valdkonnast, näiteks serveritega seoses, Linux operatsioonisüsteem või elektroonika;
igati tuleb kasuks eelnev sarnane töökogemus;
vajalikud on kindlasti B-kategooria juhiload;

Ettevõte pakub

omaltpoolt pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalust;
meeldivat töökeskkonda ning väärilist töötasu;

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2011
Kuulutus sisestati:
12. august 2011

5D Vision on 1999. aasta lõpus asutatud erakapitalil baseeruv infotehnoloogia ettevõte.

Meie peamised tegevusvaldkonnad:
* IT infrastruktuuri lepingulised hooldusteenused;
* veebipõhise tarkvara tootmine;
* riist- ja tarkvara projektimüük;
* on-line küsitluste koostamise teenus eFormular.