2023-08-23 14:48:55

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Alates 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda HOOLDUSTEHNIKUT

Sinu peamised tööülesanded on intelligentsete transpordisüsteemide (foorid, muutuva teabega liiklusmärgid, liiklusloendussüsteemid jms) hooldamine, paigaldamine, tehnilise toe pakkumine ja rikete otsing/remont meie objektidel väli- ja sisetingimustes.

Ootused kandidaadile

• Tehniline kutse- või kõrgharidus (IT, elektroonika, automaatika)

• Varasem töökogemus sarnases valdkonnas

• Hea eesti ja inglise keele oskus

• B-kategooria juhiload

ja kui oled oma tegemistes

• Iseseisev, täpne, loogilise mõtlemisega ja kohusetundlik

• Koostöövalmis koos kolleegidega parima tulemuse saavutamiseks

Kasuks tuleb:

• Linux operatsioonisüsteemi kasutamise oskus vähemalt tööjaama tasemel

• Vene keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

• Kindlat põhitöötasu ja kvartaalset lisatasu

• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd üle Eesti

• Kaasaegseid töövahendeid ja tööriietust

• Erialaseid koolitusi

• Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Töökoha asukoht: Tallinn
Tööle asumise aeg: koheselt

Ootame sind kandideerima CV-Online, CV Keskuse või Traffesti kodulehe kaudu.
Kontaktisik: Viljar Nurme, 5016476, viljar.nurme(at)traffest.com