Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211923

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külma-, sooja- ja heitveesüsteemide hooldus ja remont. Küttesüsteemi ja soojasõlmede hooldus ja remont. Muud hoone ja tehnosüsteemide hooldusega seotud tööd, väiksemad remonttööd.

Ootused kandidaadile

  • Pikaajaline kogemus sanitaartehniliste tööde osas
  • Kogemused kütte- ja kanalisatsioonisüsteemide osas
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil töökohustuste piires

Ettevõte pakub

Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
meeldivat töökollektiivi
stabiilset palka ja puhkust suvekuudel

Tööpakkumise number
#211923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. november 2010
Kuulutus sisestati:
12. november 2010

Tehnopol on teadus- ja ärilinnak alustavatele ja kasvavatele ettevõtetele. Tehnopolis asub üle 150 tehnoloogiaettevõtte, Tallinna Tehnikaülikool ja IT Kolledž.

Tehnopol pakub ettevõtetele sobivaid äripindasid, äriarendusteenuseid, tihedaid koostöövõimalusi ülikoolidega ja rahvusvaheliste võrgustikega.

Vaata rohkem