Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600539

Tööpakkumise number

600539

Firma nimi peidetud hooldustehnik

Töö kirjeldus

Masinate hoolduse ja remonttööde teostamine
Varuosade vastuvõtt ja tellimuste komplekteerimine
Suhtlus kliendiga

Nõudmised kandidaadile

Tehniline haridus või eelnev töökogemus tehnika remondi ja hoolduse alal
B-kategooria autojuhiload
Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
Varuosade jooniste lugemise oskus
Töötahe

Ettevõte pakub

Arendavat liikuva iseloomuga tööd
Väljaõpet ja täiendkoolitusi
Põhipalka + tulemustasu
Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
31. mai 2019

OÜ Puhastusimport on tegutsenud aastast 1994, meie esindused asuvad Tallinnas ja Tartus ning meil töötab kokku 50 rõõmsameelset inimest.
Oleme juhtiv lahenduste pakkuja puhastus- ja kinnisvarahooldustoodete turul.
Valikus on rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Cleanfix, Hako, Kiehl, Kiilto, Vikan, Vileda, Sappax jpt.
Lisaks pakume puhastusvaldkonna professionaalidele tuge tootekoolituste näol, puhastusmasinate tehnilises hoolduses ning logistika vallas.
Oleme rahvusvahelise seminari ja messi Puhastuspäev korraldajad.