Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376775

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on Regionaalhaigla korpustes hoolduse ja remonditööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kutse- või keskeriharidus
  • töökogemus hoolduse ja remonditööde teostamisel
  • ehitus- ja tehniliste jooniste lugemise oskus
  • hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea arvutioskus (MS Office)
  • pinge- ja stressitaluvus, hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja arengule orienteeritud meeskonda
  • huvitavat ja stabiilset tööd Eesti ühes suurimas ja tehnologiseeritumas haiglas
  • tööaeg E-R 8-16
  • lisapuhkust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada CV koos palgasooviga e-posti aadressile oliver.lill [at] regionaalhaigla.ee või kandideerida läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#376775

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb seitsmest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste-, psühhiaatria-, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas ja Kosel. Regionaalhaiglas töötab üle 3800 töötaja.

Vaata rohkem