Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528462

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda hooldustehnikut kelle töökohustusteks on igapäevased väljakutsete põhised remondi -ja hooldustööd tanklate ja teehooldus seadmete alal. Töökohustuste hulka kuulub väljakutsepõhine valvetöö graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame
*lojaalsust,
*ausust,
*iseseisva töötegemise võimet ja tahet,
*täpsust oma töö tegemisel,
*elektri ja tehnika alaseid teadmisi,
*B kategooria juhtimisõigust.

Pakume omalt poolt sõbralikku ja toetavat töökeskkonda, kaasaegseid töövahendeid ja töötingimusi, motiveerivat töötasu, väljaõpet ja täiendkoolitusi ja heade ideede teostamise võimalust.

Võtame ühendust vaid sobivate kanditaatidega.

Tööpakkumise number
#528462

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. mai 2018
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2018

OÜ Kristen Grupp on 1992. aastast kogemust omav Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on erinevate kütusekäitlemisseadmete müük, paigaldus ja hooldus ning tehnoloogilise torustiku ehitus. Meie tootevalikusse kuuluvad Wayne Fueling Systems tankurid nii vedelkütuse, vedelgaasi (LPG) kui surugaasi (CNG) jaoks, OPW mahuti seiresüsteemid, CUBOGAS surugaasi seadmed, Hydro-Vacuum S.A. vedelgaasi seadmed ja vedelgaasi mahutid.
Alates 2014 aasta sügisest alustasime tööd Finmax OÜ hoolduspartnerina Arctic Machine OY teehooldus seadmete hoolduse- ja remonditeenuse näol ning varuosade tarnijana. Arctic Machine OY on Soome päritolu ettevõtte, mis tegeleb teehooldusseadmete tootmisega juba aastast 1981.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele nimetatud seadmeid ja teenuseid võimalikult laias valikus ning tagada operatiivne ja asjatundlik hooldus ja remont. Meie hooldusvõrk hõlmab praeguseks kogu Eesti Vabariigi territooriumit.

Vaata rohkem