Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521421

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jahutus-, kütte- ja ventilatsiooniseadmete hooldus- ning remonditööde teostamine üle Eesti.

Ootused kandidaadile

Eelnevad teadmised ja kogemused hooldustööde teostamisel,
soovitatav elektrialane töökogemus,
eesti-, vene- ja inglise keele oskus,
autojuhiluba.

Ettevõte pakub

Mitmekesist ja huvitavat tööd,
konkurentsivõimelist töötasu,
kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#521421

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2018
Kuulutus sisestati:
1. märts 2018

OÜ Kliimaseade tegeleb kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide müügi ja paigaldusega.

Vaata rohkem