Hooldustehnik
Tööpakkumise number #833309

Lindström OÜ
Raplamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • tootmisseadmete ja tehnosüsteemide regulaarne hooldus ja kontroll
  • rikete ning avariide riski maandamine ja kõrvaldamine
  • majanduslikult efektiivse energia tarbimise tagamine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kui:

  • Sul on erialane haridus (võib olla omandamisel)
  • Sul on hea tehniline taip ja kiire reageerimisvõime
  • oled täpne ning Sul on kõrge kohuse- ja vastutustunne
  • räägid eesti, inglise ja vene keelt vähemalt suhtlustasandil
  • oled valmis meeskonnatööks
  • on olemas tavakasutaja arvutioskus

Ettevõte pakub

Väärtustame oma inimesi ja pakume Sulle:

  • tervisekindlustust
  • põhjalikku sisseelamiskava
  • arenguvõimalusi stabiilses rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#833309

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2023
Hooldustehnik Hooldustehnik

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
VÕSALÕIKAJA, METSANDUSE LIHTTÖÖLINE ArvinWood OÜ
1000 - 1500 €/kuus
3 päeva jäänud
VÕSALÕIKAJA, METSANDUSE LIHTTÖÖLINE ArvinWood OÜ • Raplamaa
Raplamaa
KLAASIVORMIMISMASINA MEHAANIK O-I ESTONIA AS
KLAASIVORMIMISMASINA MEHAANIK O-I ESTONIA AS • Raplamaa
Raplamaa
nädal tagasi
TURVATÖÖTAJA RAPLAS Forus Security AS
5 päeva jäänud
TURVATÖÖTAJA RAPLAS Forus Security AS • Raplamaa
Raplamaa
4 p. tagasi
AUTOREMONDILUKKSEPP, MEHAANIK KAIM SÕIDUK OÜ
1800 - 2300 €/kuus
AUTOREMONDILUKKSEPP, MEHAANIK KAIM SÕIDUK OÜ • Raplamaa
Raplamaa
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS
4 päeva jäänud
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS • Järvamaa
Järvamaa
Vaatan kõiki