Hooldustehnik-lukksepp VIP2

AS KEILA VESI

Tööpakkumise number

611786

AS Keila Vesi Hooldustehnik-lukksepp

Töö kirjeldus

Hooldustehniku töö eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö kliendiga, pakkudes kvaliteetset teenust ning luua lisaväärtust.

Tööülesanded:

  • Väikesemahuliste ehitus- ja remonttööde teostamine
  • Hoonete tehnosüsteemide remont, hooldus ja häälestamine
  • Sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ning remonditööd

Nõudmised kandidaadile

  • Pädevus objektil iseseisva töö tegemiseks ja jooksvate küsimuste lahendamiseks
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Head ja stabiilset töötasu
  • Professionaalset ja toetavat meeskonda
  • Kaasaegseid töövahendeid, sh tööriideid

Kasuks tuleb
  • Erinevad teadmised ja oskused sanitaartehnika-, katla-, ventilatsiooni- ja elektrisüsteemide valdkondades

Lisainformatsioon
  • Töökoht asub Keilas
  • Tööle asumine: esimesel võimalusel
  • Kandideerimiseks palume esitada CV koos palgasooviga läbi CV Keskuse
  • Kandideerimise tähtaeg 10.03.2019; konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2019
Kuulutus sisestati:
7. august 2019
Soovin kandideerida

Hooldustehnik-lukksepp

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Avan ettevõtte profiili