Hooldustehnik
Tööpakkumise number #727013

9

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Metallitöötlemismasinate (laserpingid, painutuspingid) ja väikeseadmete (needipüstolid) remont, hooldus ning installatsioon. Töö on liikuv ning eeldab ringisõitmist üle Eesti (erijuhtudel ka kogu Baltikumis).

Ootused kandidaadile

  • Sa ei karda iseseisvat tööd

  • omad tehniliste jooniste lugemise oskust

  • oled loominguline, täpne ning kohusetundlik

  • omad eelnevat töökogemust samas valdkonnas (kokkupuude metallitöötlemismasinatega)

  • valdad inglise keelt heal tasemel, eesti ja vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • ametiautot ning kaasaegseid töövahendeid
  • püsivat ja pikaajalist töösuhet
  • tööks vajalikke koolitusi ning igakülgset tuge
  • konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat boonussüsteemi

Ettevõtte kontor asub aadressil Sära tee 10, Peetri alevikus, Rae vallas.

Küsi lisateavet telefonil 5058184.
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#727013

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
1. september 2021
Hooldustehnik Hooldustehnik

Waldec Eesti OÜ

CV Keskuse kliendiks on Waldec Eesti OÜ, mis kuulub 1989. aastal Soomes loodud Waldec Group’i. Ettevõte on juhtiv masinate, tööriistade, varuosade ja tarvikute tarnija metalli-, kummi-, plasti- ja polüuretaanitööstustele. Rohkem infot: www.waldecgroup.com

Vaata rohkem