Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677449
Veebipõhine värbamine

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Lagedi, Harjumaa

Asukoht: Lagedi, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 24. november 2020
Kuulutus aegub:18. detsember 2020

Töö kirjeldus

Hooldustehniku tööks on tootmisseadmete tehnilise töö tagamine, plaanipärane hooldamine, rikete kõrvaldamine ja uute seadmete paigaldamine ja seadistamine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on omandatud minimaalselt kutseharidus tehnikavaldkonnas (mehaanika/ automaatika/ robootika)

  • Sul on varasem erialase töö kogemus vähemalt 5 aastat ja oskused lukksepa-, mehaanika- ja elektritöödes

  • Sa oskad lugeda tehnilisi jooniseid, pneumaatika jooniseid ja skeeme

  • Sind iseloomustab tehniline taiplikkus, analüüsivõime ja loogiline mõtlemine ning oskad probleemidele välja pakkuda alternatiivseid lahendusi

  • lisaks eesti keele valdamisele oskad igapäevaselt suhelda inglise keeles

  • oled hinnatud meeskonnaliige, väärtustad koostööd, Sinu tööstiiliks on asjade tegemine korralikult ja efektiivselt

  • Sulle meeldib töötamine tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

Korralik töötasu tehtud töö eest

Välislähetused, ühisüritused, asjalikud kolleegid, puuvili, kohv ja klaas keefiri igal tööpäeval

Töö toimub 8-tunnistes vahetustes (6.00-14.30/ 14.30-23.00), tööpäevad E-R

Tööpakkumise number
#677449

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
24. november 2020

Nefab Packaging OÜ on Eestis alates 2001. aastast, kui Lagedil asutati Nefabi kontserni tehas. Nefab tegeleb papp- ja vahtplasttoodete, vineerkastide, puitkastide, kohvrite ja teiste puittoodete tootmise ning erilahenduste loomisega. Lisaks pakub Nefab Packaging ka erinevaid toetavaid teenuseid ja konsultatsioone näiteks terviklikku laohaldusteenust, disainiteenust, pakketeenuseid, hankelogistikat, toote elutsükli analüüsi ja palju muud.

Vaata rohkem