Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 581587

Tööpakkumise number

581587

Firma nimi peidetud hooldustehnik

Töö kirjeldus

Hooldustehniku töö eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö kliendiga, pakkudes kvaliteetset teenust ning luua lisaväärtust.

Tööülesanded:
• Väikesemahuliste ehitus- ja remonttööde teostamine
• Hoonete tehnosüsteemide remont, hooldus ja häälestamine
• Sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ning remonditööd

Nõudmised kandidaadile

• Pädevus objektil iseseisva töö tegemiseks ja jooksvate küsimuste lahendamiseks
• Oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
• Korrektsus, ausus ja kohusetunne
• Loogiline mõtlemine ning oskus välja pakkuda lahendusi

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Head ja stabiilset töötasu
• Professionaalset ja toetavat meeskonda
• Kaasaegseid töövahendeid, sh tööriideid

Kasuks tuleb
• Erinevad teadmised ja oskused sanitaartehnika-, katla-, ventilatsiooni- ja elektrisüsteemide valdkondades

Lisainformatsioon
• Töökoht asub Keilas
• Tööle asumine: esimesel võimalusel
• Kandideerimiseks palume esitada CV koos palgasooviga läbi CV Keskuse
• Kandideerimise tähtaeg 10.03.2019; konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2019
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2019

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus