Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733165

Hooldustehnik-haldustöötaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuuluvad hotelli-ja spaa seadmete igapäevane tehniline teenindamines.h. pisiremondi- japarandustööd, samuti üldehitus-, sanitaartehniliste- ja viimistlustöödeteostus.Lisaksseminaride- ja ürituste ettevalmistus (mööbli teisaldamine, tehniline tugi),laadimisalade korrashoid ning jooksvate ja hooajaliste haldustööde teostamine.

Ootused kandidaadile

tehnilised teadmised seadmete hoolduses ning remondi- ja ehitusvaldkonnas kiire õppimisvõime

hea pingetaluvus

kiirus ja täpsus

kohusetundlikus ja abivalmidus

Ettevõte pakub

töö graafiku alusel

kindel töökoht esinduslikus spaa-hotellis

soodustused ja ühisüritused

sõbralik ja toetav meeskond

enesearenguvõimalused

Tööpakkumise number
#733165

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
28. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem