Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342207

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinnas, Tartus ja Lääne Maakonnas asuvatel kinnisvaraobjektidel hooldus- ning remonditööde teostamine.

Ootused kandidaadile

- Universaalsed teadmised ehitus- ja remonditöödest, sanitaartehnikast, küttesüsteemidest ning elektrist
- Iseseisvus, hea suhtlemisoskus, korrektsus
- Kohusetunne ja usaldusväärsus
- Õppimisvõime
- B-kategooria juhiloa olemasolu
- Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- Kindlat töökohta
- Meeldivat töökeskkonda
- Koolituse võimalusi
- Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus kinnisvara hooldajana
- Teadmised ventilatsioonisüsteemidest
- Arvuti kasutamise oskus

Tööpakkumise number
#342207

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
12. mai 2014

Tere tulemast Dussmann Gruppi, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka.
Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused,turvateenused, toitlustamine ja kinnisvarahooldus.

Vaata rohkem