Värsked tööpakkumised

Hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567208

Tööpakkumise number

567208

Firma nimi peidetud Hooldusspetsialist

Töö kirjeldus

Sinu vastutuse alla kuulub tehnikaosakonna igapäevase töö korraldamine, tarnijate ja mehaanikutega suhtlemine, tehnikale hoolduste tellimine ja tööde koordineerimine, varuosade tellimine ja kalkulatsioonide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sul on tehniline haridus ja eelnev töökogemus tehnikaga seotud valdkonnas. Sinu tugevusteks on suurepärane suhtlemisoskus, tehniline taiplikkus ja avatud mõtlemine. Oled oma töös iseseisev, täpne ja kohusetundlik. Oled kogenud MS Office programmide kasutaja, valdad eesti keelt kõrgtasemel, inglise keelt suhtlemistasandil ning omad B-kategooria juhtimisõigust.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, igakülgset tuge töösse sisseelamisel, võimalusi eneseteostuseks, erialaseid koolitusi, motiveerivat töötasu ja sporditoetust, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda.

Tööaeg on 8:00-17:00.

Töökoht asub Tallinnas, Laki 11d.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2018
Kuulutus sisestati:
13. november 2018

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Ramirent Baltic AS kuulub Helsingi börsil noteeritud Soome kontserni Ramirent Plc koosseisu. Kontsernis töötab ca 2600 inimest, osakondi on 288, mis asuvad 10 riigis Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopas.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on aidata oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.