Hooldusplaneerija
Tööpakkumise number #832881

1

Soovin kandideerida
Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume
oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Töö kirjeldus

  • Tootmisseadmete korrashoiu- ja parendustööde kvaliteetne planeerimine, tööde kontroll ja analüüs

  • Süsteemide ja protsesside täiustamine ja seadmete töökindluse parendamine

  • Tehnilise info haldamine, sisestamine ja analüüs

  • Tehniliste lahenduste väljatöötamises osalemine

  • Tööks vajalike materjalide ja varuosade vajaduse määratlemine, laovarude jälgimine ja info haldamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus

  • Varasem tehnikaalane töökogemus

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus (kasuks tuleb ka joonestamise oskus)

  • Eesti keele oskus ja vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Teadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest

  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus

  • Valmisolek aktiivseks meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi

  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes

  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust

Tööpakkumise number
#832881

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2023
Hooldusplaneerija Hooldusplaneerija

Quant Estonia OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
LIITUMISTE VÄIKETÖÖDE KOORDINAATOR Eesti Energia AS
2 päeva jäänud
LIITUMISTE VÄIKETÖÖDE KOORDINAATOR Eesti Energia AS • Harjumaa
Harjumaa
MEISTER-TEHNIK ROLLING OÜ
MEISTER-TEHNIK ROLLING OÜ • Tallinn
Tallinn
HOOLDUSTEHNIK / KÜLMATEHNIK Kitman Coldtech OÜ
Alates 2300 €/kuus
HOOLDUSTEHNIK / KÜLMATEHNIK Kitman Coldtech OÜ • Harjumaa
Harjumaa
PEAMEHAANIK AS Framm
PEAMEHAANIK AS Framm • Harjumaa
Maardu
TÖÖKOJA MEISTER, HOOLDUSNÕUNIK, TÖÖKOJA JUHATAJA Automaster24 OÜ
TÖÖKOJA MEISTER, HOOLDUSNÕUNIK, TÖÖKOJA JUHATAJA Automaster24 OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki