https://www.cvkeskus.ee/389394

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Hooldusõde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389394

Tööpakkumise number

389394

Töö kirjeldus

töö graafiku alusel haigla palati- ja intensiivraviosakonnas.


Nõudmised kandidaadile

erialane haridus ja töökogemus (soovituskiri tuleb kandideerimisel kasuks)
valmisolek individuaalseks ja meeskonna tööks
eesti keele oskus, kasuks tuleb ka vene ja inglise või soome keele oskus
ja hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

arenemis- ja koolitusvõimalusi
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
konkurentsivõimelist töötasu


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2015
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Fertilitas on asutatud 1993 aastal ja on Eesti suurim erahaigla. Haiglal on polikliinik 2 filiaaliga Tallinnas ning 70 voodikohaline palatikorpus, 4 operatsioonisaali koos intensiivravi keskusega. Teie käsutuses on spetsialistid enam kui 20 erialalt, kes töötavad selle nimel, et Teie tervisemured leiaksid parima võimaliku lahenduse.

Meie strateegilisteks erialadeks on taastusravi, günekoloogia, nina-kõrva-kurguhaigused. Samuti pakutakse ravivõimalusi sisehaiguste ravimiseks ja järelraviks. Päevakirurgiat teostatakse üldkirurgia, uroloogia, ortopeedia erialadel.
Lapseootel emadele pakume raseduse jälgimist, samuti sünnitusjärgset nõustamist ja lastearsti vastuvõtte.
Haiglal on väga pikaajaline kogemus taastusravi osutamisel. Raviprotsessis osalevad lisaks taastusravi arstidele, füsioterapeudid, tegevusterapeudid, psühholoogid, logopeedid, jt spetsialistid, võimaldades teenust pakkuda süsteemselt ja parimal moel. Taastusravil on tihe sünergia rehabilitatsiooniteenustega, mille eesmärgiks on toetada inimeste iseseisvat toimetulekut ja autonoomiat peale aktiiv -, järel - või taastusravi.

Lisaks günekoloogiale, nina-kõrva-kurgu haiguste- ja ortopeedilisele kirurgiale, tehakse Fertiltases heal tasemel plastilist kirurgiat s.h kehakaalu vähendavaid operatsioone. Abi saab ka tavapäraste üldkirurgiliste probleemide korral, nagu song, pärasoole veenilaiendid, sapikivid jm. 2011 aastal alustati koostööd Soome tuntud spetsialistiga, dotsent Jyri Hukkiga, kes on spetsialiseerunud kaasasündinud näo piirkonna väärarengute korrigeerimisele. Meil opereerivad Eestis tuntud kirurgid, mistõttu usume, et suudamel pakkuda kvaliteetset meditsiiniteenust järjekorras olemata.

Haiglaravi osas on EHK -ga sõlmitud lepingud taastusravi ja järelravi erialal. Päevakirurgiast on EHK lepinguga kaetud lisaks günekoloogiale nina-kõrva-kurguhaigused. Polikliinikus pakutakse haigekassa tingimustel teenuseid neuroloogia, taastusravi ja kardoloogia erialal. EHK lepingute olemasolul teenindatakse ravikindlustatud patsiente EHK tingimustel. EHK lepinguga mitte kattuvate meditsiiniteenuste puhul tuleb tasuda haigla hinnakirja alusel.