Hooldusnõunik Viking Motors Tammsaare esinduses
Tööpakkumise number #783607

1
Viking Motors AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine vastavalt autotootja reeglitele

  • pakutavate teenuste ja toodete kohta info jagamine

  • teeninduse aegade planeerimine

  • sõidukite teenindusse vastu võtmine ja tagastamine

  • hinnapakkumiste ja müügiarvete koostamine

  • töökorralduste ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus või samalaadse töö kogemus

  • väga hea eesti keel ning suhtlemistasandil vene ja inglise keel

  • töötahe ja meeskonnatöö valmidus

  • kõrge töökultuur

  • B-kat sõiduki juhiload

Ettevõte pakub

  • töötamist margiesinduse professionaalses meeskonnas

  • töötasu vastavalt töö tulemustele

  • erialaseid koolitusi

  • sportimise toetamist

Tööpakkumise number
#783607

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TÖÖKOJA MEISTER, HOOLDUSNÕUNIK, TÖÖKOJA JUHATAJA Automaster24 OÜ
TÖÖKOJA MEISTER, HOOLDUSNÕUNIK, TÖÖKOJA JUHATAJA Automaster24 OÜ • Tallinn
Tallinn
JÄRELTEENINDUSE MEISTER TALLINNAS Intrac Eesti AS
JÄRELTEENINDUSE MEISTER TALLINNAS Intrac Eesti AS • Harjumaa
Harjumaa
nädal tagasi
HOOLDUSNÕUNIK Unelmauto AS
HOOLDUSNÕUNIK Unelmauto AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
HOOLDUSNÕUNIK AGR Autokeskus OÜ
1
HOOLDUSNÕUNIK AGR Autokeskus OÜ • Tallinn
Tallinn
GARANTIITÖÖDE JA JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST MOTORHOME.ee (AD CONSULT OÜ)
GARANTIITÖÖDE JA JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST MOTORHOME.ee (AD CONSULT OÜ) • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki