Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668866

Hoolduskonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. september 2020
Kuulutus aegub: 6. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

tööstusseadmete ja garaažitehnika paigaldus-, hooldus- ja remonttööde korraldamine, ekspertiisi läbiviimise organiseerimine ja tööde ajanormi määramine

varuosade, remondi- ja hooldusteenuse müük

klientide nõustamine ning pakkumiste tegemine, kiire ja meeldiva teeninduse tagamine

hooldetehnikute töö koordineerimine

pretensioonide ja tehniliste probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • keskharidust, kasuks tuleb tehniline eriharidus ja erialase töö kogemus
  • väga häid teadmiseid tehnikast ning seadmete hooldusest ja remondist
  • eelnevat müügitöö kogemust
  • eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil, arusaamist inglise keele tehnilisest tekstist
  • head suhtlemisoskust ja arusaamist hea teeninduse põhimõtetest
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • kõrget stressitaluvust

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • tööd toetavas ja professioonaalses meeskonnas
  • häid töötingimusi ja töövahendeid
  • täiendkoolitusi
  • motiveerivat töötasu, toredaid ühisüritusi ja sporditoetust

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44 asuvas Stokkeri tööriistakeskuses

Konkursi lõpptähtaeg on 06.10.2020

Tööpakkumise number
#668866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

Stokkeri meistrite meeskonda kuuluvad oma valdkondade parimad asjatundjad, kes on aidanud kasvada Stokkeril Baltikumi juhtivaks professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ning teenindusettevõtteks. Meie töötajate pühendumine ja professionaalsus aitavad meie klientidel olla edukad.
Stokker pakub tööandjana inspireerivat ja arendavat keskkonda ning meeskonda, kus sul on suurepärane võimalus teostada ennast tööalaselt ja kasvada isiksusena.

Vaata rohkem