Värsked tööpakkumised

Hooldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361548

Tööpakkumise number

361548

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda HOOLDUSJUHTI , kelle tööülesaneteks on:

1. Olemasoleva hooldusobjektide protfelli haldus ja teenindamine;
2. Hea müügitöö uute klientide leidmisel (sh.pakkumiste koostamine riigihangetel ja erasektoris);
3. Heade kliendisuhete hoidmine ja uute kliendisuhete arendamine;
4. Oma osakonna igapäevase töö korraldamine ja meeskonna arendamine;
5. Ettevõtte ehitusobjektidel garantiitööde korraldamine;
6. Väiksemamahuliste ehitustööde korraldamine;
7. Automaatikatööde korraldamine .

Nõudmised kandidaadile

• varasemat juhtimis või müügitöö kogemust ehitusvaldkonnas;
• vähemalt erialast kutseharidust;
• väga head tehnilist taipu ja kiiret õppimisvõimet;
• b-kategooria juhilubade olemasolu;
• arvuti kasutamise oskust;
• eesti ja vene keele oskust.
• korrektsust ja kohusetunnet
Kasuks tuleb:
• erialane kõrgharidus;
• inglise ja soome keele oskus;
• valdkonna tundmine ja isiklikud kontaktid
• varasemalt pikemajalised töösuhted

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas kollektiivis
• konkurentsivõimelist töötasu
• ametiautot
• täiendkoolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
6. november 2014

KODA Ehitus OÜ ajalugu ulatub 2002 aasta sügisesse kui alustasime tegevust ärinimega Koda Contracting OÜ.
Alates aastast 2004 kannab ettevõte oma praegust ärinime KODA Ehitus OÜ.
Meie tegevusalaks on ehitamine. Lisaks pakume oma klientidele hoone tehnosüsteemide ( ventilatsioon, automaatika, jahutus, küte ja VK süsteemid) väljaehitust ja hooldust. 14. juulil 2008 väljastas sertifitseerimisettevõte Bureau Veritas Eesti OÜ meile sertifikaadid ja kinnitas sellega meie integreeritud juhtimissüsteemi vastavust rahvusvaheliste standardite ISO 9001:2000; ISO 14001:2004 ja OHSAS 18001 nõuetele.
Tänu kvaliteetsele tööle ja paindlikule hinnapoliitikale oleme saavutanud kindla positsiooni Eesti ehitusturul. Ettevõte käive 2012 aastal oli ca 3,9 milj. eurot. Meie tellijateks on erainvestorid, riigiasutused ja töid teostame ka teistele peamiselt tuntud peatöövõtufirmadele. Tänaseks oleme arvestatav ehituse ja hoone tehnosüsteemidega tegelev ettevõte nii tsiviil- kui tööstusehituses.