Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439340

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • korraldab igapäevaselt ettevõtte hoolduse-, remondi-, avarii-, heakorratöid,
  • suhtleb klientidega,
  • hooldusalastes küsimustes ettevõtte töötajate ja vajadusel klientide nõustamine
  • hooldusalaste probleemide lahendamine ja lahenduste leidmine
  • kontrollib tööde kvaliteeti samuti juhendab alluvaid
  • hooldusmeeskonna komplekteerimine, juhendamine, koolitamine ja kontroll
  • koostab hooldusgraafikuid ja juhendeid
  • remonditööde ja lisateenuste korraldamine-müük klientidele
  • tegeleb teenuste arendamisega koostöös teiste ettevõtte töötajatega

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame

  • head eesti keele oskust vene ja inglise keel tulevad kasuks
  • arvuti kasutamise oskust
  • Iseseisvat analüüsi- ja otsustusvõimet,
  • väga head algatus ja organiseerimisvõimet , hea suhtlemisoskust, orienteeritust tulemusele, valmis olekut aktiivseks suhtlemiseks ettevõtte siseselt ja väljas poole
  • eelnevat kogemus hoonete tehnosüsteemide ja hoone automaatika hooldustööde korraldamisel/teostamisel
  • tehniliste jooniste ja projekti lugemise oskust
  • oskust inimesi ja protsesse juhtida
  • väga head pingetaluvust
  • B kategooria juhiluba

Kasuks tuleb
  • Tehniline ,erialane või kutseharidus
  • Kinnisvarahooldaja või haldaja kutsekvalifikatsiooni olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalust isiklikuks ja tööalaseks arenguks
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • stabiilset töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • ametiautot

Lisainfo

Kontaktisik Heikki Lind, heikki(at)cityhaldus.ee.
Lisainfo telefonil 6755221.

Tööpakkumise number
#439340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

CityHaldus OÜ on 2003 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev haldus-hooldus ettevõte kinnisvaraomanikele, kellele on oluline tagada oma kinnisvaraobjekti(de) hea säilimine ning efektiivne majandamine ja lepinguliste teenuste kontroll ja vajalike lisatööde organiseerimine.
Koos oma koostööpartneritega suudame pakkuda oma tänastele ja tulevastele klientidele nii kinnisvarakorrashoiu täisteenuste pakette ja samuti üksikteenuseid lisaks tavapärastele kinnisvarakorrashoiu teenustele mida oma jõududega osutame. Samuti organiseerime-teostame klientidele vastavalt nende soovile erinevaid remonditöid.
CityHaldus OÜ osutab täna kinnisvarahaldus ja korrashoiu teenuseid 183 objektil Tallinnas, Harjumaal ja mujal Eestis. Meie klientideks on erinevad riigiettevõtted, ministeeriumid, kinnisvara arendajad, ärikinnisvara omanikud, korteriühistud, ühisused, kaubanduskeskused jne. Kokku 74 äriobjekti ja 109 elumaja 3949 korteriga. Meie poolt teenindatavat pinda on kokku 559443,6 tuh m2. ning hetkel anname tööd 60 inimesele.

Vaata rohkem

Hooldusjuht