Värsked tööpakkumised

Hooldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239659

Tööpakkumise number

239659

Töö kirjeldus

Rapla Hooldekeskus võtab tööle
HOOLDUSJUHI
kelle ülesandeks on hooldekeskuses toimuva hooldus- ja rehabilitatsioonitöö ning toetatud elamise teenuse korraldamine ja koordineerimine ning Rapla valla poolt läbiviidava avahoolduse korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• sotsiaaltööalane väljaõpe
• hea eesti keele oskus nii kõnes kui ka kirjas ning arvuti kasutamise oskus
• ühe võõrkeele oskus suhtlemistasandil
Kandidaadile tuleb kasuks:
• meditsiiniline haridus
• praktilise töö kogemus eakate ja erivajadustega inimestega

Kandidaadilt eeldame hindame otsustus- ja empaatiavõimet, vastutustunde olemasolu. abivalmidust ning ärakuulamisoskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• tööd arenevas organisatsioonis
• täienduskoolituse võimalusi

Lisainfo

Kandideerimisdokumendid (avaldus /motivatsioonikiri, CV, haridust tõendava dokumendi koopia) palume saata hiljemalt 5. oktoobriks 2011. a Rapla Vallavalitsusse aadressile
Viljandi mnt17, Rapla 79511 või e-posti teel aadressile inna.tamm(at)apla.ee.
Info tel 489 0515.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011