Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #723239

Hoolduselektrik-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sa seisad selle eest, et meie elektriseadmed ja süsteemid töötaksid tõrgeteta

Ootame Sinult:
- elektriseadmete ja süsteemide korralist ja avariihoolduse teostamist;
- tootmisseadmete mehaanika- ja automaatika hooldust ja remonti;
- hooldusgraafikute koostamist, jälgimist ja täitmist;
- tõrgete operatiivset lahendamist;
- tootmismeeskonna abistamist seadmete käivitamisel ja seadistamisel;

- elektripaigaldise ehitustööde teostamist ettevõtte olemasolevates hoonetes;

- elektrikäidu korraldamist.

Ootused kandidaadile

Eeldame Sinult:

- elektrialast kutse- või eriharidust;
- tahet tootmisseadmete remondiga tegelemiseks;
- tehnilist taiplikkust, täpsust ja kohusetundlikkust;

- eelnevat tootmisseadmete remondialast töökogemust;
- eesti keele valdamist vähemalt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

- Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes;
- töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes;
- eneseteostus ja arenemisvõimalust;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- Töökohta Sauel

Saada oma CV ja peagi võtame Sinuga ühendust!

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#723239