Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436438

Hooldus ja remondi lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • traktorite, põllu- ja metsatöö liikurmasinate ja tõsteseadmete ning masinate
tehnoseisundi kontrollimine;
  • tehnohoolduse ja remonditööde teostamine ja korraldamine;
  • diagnostikaseadmete ja –stendide ning mõõteriistade kasutamine
tehnoseisundi määramiseks;
  • tehniliste jooniste, elektri-, hüdroskeemide lugemine;
  • rikete tekkepõhjuste väljaselgitamine ja nende kõrvaldamine;
  • remondivajaduse määramine;

Ootused kandidaadile

  • Oled tehnikaalaste teadmiste ja tehnilise taibuga; erialase töökogemusega
  • tunned masinate ja seadmete ehitust;
  • sul on tehniliste jooniste, skeemide lugemisoskus;
  • Oled hoolikas, täpne, järjekindel; vastutus- ja otsustusvõimeline ning
kohusetundlik;
  • Sul on hea suhtlemisoskus; valdad nii vene kui eesti keelt;

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
Võimalust õppida ja areneda
Eneseteostusvõimalust ja toetavat meeskonda
Tööandjapoolset transporti Saue-Tallinn; Saue-Paldiski suunal
Lisatasu teenimise võimalusi

Tööpakkumise number
#436438

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2016
Kuulutus sisestati:
17. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem