Hooldetehnik
Tööpakkumise number #803806

9
Wihuri OÜ
Järvamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on

  • põllumajandustehnika hooldus- ja remonttööd
  • kliendisuhtlus

Ootused kandidaadile

Sul peab olema

  • tehnika hoolduse ja remondi kogemus
  • inglise keele oskus tehnilisest dokumentatsioonist arusaamiseks piisaval tasemel
  • B-kategooria juhiload
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, täpsus ja vastutustunne

Hea, kui Sul on

  • tehniline eriharidus
  • töökogemus põllumajandustehnika hoolduse ja remondi valdkonnas

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • stabiilset töökohta toredas meeskonnas
  • ametialast väljaõpet ja tööks vajalikke koolitusi
  • häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
  • kogenud kolleegide tuge

Tööpakkumise number
#803806

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Hooldetehnik Hooldetehnik

Wihuri OÜ

Wihuri OÜ, esindusnimega Wihuri Agri on John Deere’i põllumajandus-, golfi ja aiatehnika ametlik esindaja Eestis. Müüme tehnikat ja varuosi, pakume järelteenindust ning nõustame kliente täppispõllundustehnoloogia kasutamisel.

Lisaks esindame Eestis Kramer põllumajanduslikke laadureid, Fliegl ja Bergmann haakeseadmeid ning Eberspächer ja Kalori soojendus- ja jahutusseadmeid.

Wihuri OÜ kuulub Soome rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri OY. Wihuri neli äriüksust on pakendamine, tehnikakaubandus, Wihuri OY Aarnio ja Wihuri Aviation. Wihuri grupi käive on umbes 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab 5200 töötajat.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1 UUS
2 p. tagasi
Підходить і для українців
RAUDTEE EHITAJA GoTrack OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
RAUDTEE EHITAJA GoTrack OÜ • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1
3 p. tagasi
RAUDTEEKRAANA JUHT GoTrack OÜ
1
3 p. tagasi
RAUDTEEKRAANA JUHT GoTrack OÜ • Järvamaa
Järvamaa
nädal tagasi
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS
4 päeva jäänud
HOOLDUSTEHNIK STOKKERI TÖÖRIISTAKESKUSES Stokker AS • Järvamaa
Järvamaa
2 näd. tagasi
METSATEHNIKA MEHAANIK COMBITRANS OÜ
2500 €/kuus
METSATEHNIKA MEHAANIK COMBITRANS OÜ • Järvamaa
2500 €/kuus
Järvamaa
UUS
päev tagasi
TOOTMISOPERAATOR/KOMPLEKTEERIJA SÄRKA SPORT OÜ
UUS
päev tagasi
TOOTMISOPERAATOR/KOMPLEKTEERIJA SÄRKA SPORT OÜ • Jõgeva
Jõgeva
Vaatan kõiki