Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #757143

Hooldemeister Kärdla Lennujaamas

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lennuvälja suletud ja avatud ala hooldamine

  • eritehnika ja -varustuse seisukorra kontrollimine,hooldamine ja remontimine

  • õhusõidukite tankimine lennueelse julgestusläbivaatuse teostamine

  • reisijate ning õhusõidukite perrooniteeninduse teostamine

  • päästevõimekuse tagamine merel ja maismaal

  • valdkonna dokumentatsiooni administreerimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt gümnaasiumitaseme haridus

  • eelnev töökogemus eritehnika ning sõidukite kasutamise ja remondi valdkonnas

  • hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil

  • B ja C kategooria juhiloa olemasolu

  • soovituslik on BE ja T kategooria juhiluba,väikelaevajuhi tunnistus ning vedelkütuse ADR luba

  • meeskonnatöö oskus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • meeskonda, kes jagab ühist missiooni

  • tulemusi, mida märgatakse ja hinnatakse

  • arenguvõimalusi unikaalses tegevusvaldkonnas

  • soodsaid sportimise võimalusi

  • 35 päeva puhkust kalendriaastas

Tööpakkumise number
#757143

Info

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem