Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528409

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* psühhiaatriakliiniku spetsiifikast tulenevate tööülesannete täitmine vastavalt juhenditele;
* ohutu ja turvalise keskkonna loomisele kaasaaitamine;
* õe abistamine patsiendi ettevalmistamisel protseduurideks, uuringuteks, vajadusel arsti ja õe abistamine protseduuride läbiviimisel ning nende turvalisuse tagamine;
* patsientide jälgimine ja õe turvamine ravimite võtmise juures;
* patsientide saatmine raviprotseduuridel ja uuringutel haiglas ning väljaspool haiglat;
* patsientide abistamine nende igapäevategevuse juures.

Ootused kandidaadile

* üldkeskharidus või põhiharidus;
* eesti ja vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
* tähelepanelikkus, korrektsus, pingetaluvus, empaatiavõime, kohuse- ja vastutustunne, koostöövõime, oskus viisakalt suhelda ja efektiivselt kasutada aega.

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist töötasu
* sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Hooldajat vajame psühhiaatriakliiniku sundravi osakonda, kus tegemist kohtu poolt ravile määratud inimestega/patsientidega, kellega tuleb olla väga valvas.
Töö toimub kuni 24-tunnistes vahetustes (8-, 12- ja 24-tunnised vahetused), vahetuse algus kell 08.00.

Tööpakkumise number
#528409

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2018

Sihtasutus Viljandi Haigla on Viljandi maakonna suurim tööandjaid, mis oma ligemale 800 töötajaga soovib tagada parimat ravi patsientidele.

Vaata rohkem

Hooldaja