HOOLDAJA Vändra Kodusse
Tööpakkumise number #755528

Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 29 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Hooldaja toetab ja abistab meie juures elavaid erivajadusega inimesi igapäevategevustes nagu ​riietumine, söömine, hügieenitoimingud, mähkmete ​vahetamine ning jälgib klientide üldist terviseseisundit. ​

Ootused kandidaadile

Sul on vähemalt põhiharidus, valdad eesti keelt ja arvutit algtasemel. Soovitavalt on Sul hooldaja haridus/kutse/väljaõpe või soov õppida.

Ettevõte pakub

  • graafikujärgset tööd;

  • toetavat töökeskkonda ja tiimi;​

  • lisapuhkust 5 päeva;

  • sõidukompensatsiooni neile, kes sõidavad tööle kaugemalt kui 15 km

  • töölepingu alusel töö on tähtajaline vanemapuhkuse asendajana

Tööpakkumise number
#755528

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 954 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2022
HOOLDAJA Vändra Kodusse HOOLDAJA Vändra Kodusse

HOOLEKANDETEENUSED AS

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad.

Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Meie eesmärk on töötada paindlikult, tõhusalt, tulemustele orienteeritult. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie edumeelse ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöö kaudu või osaledes erinevates arendusprojektides. Meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa!

Vaata rohkem