Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521933

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eakate klientide hooldamine ja põetamine.
Klientide suunamine, juhendamine ja abistamine nende igapäevaelu toimingutes: hügieenitoimingud/pesemine, mähkmete vahetamine, riietamine, abi söötmisel, abistamine liikumisel, tervisliku seisundi ja meeleolu muutuste jälgimine. Individuaalne suhtlemine klientidega.

Ootused kandidaadile

Põhi- või keskharidus (kasuks tuleb hooldustöötaja eriala)

  • Eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea koostöö ja suhtlemisoskus
  • Soov inimesi aidata
  • Tahe ennast arendada
Kasuks tuleb
  • Eelnev hooldustöötaja töökogemus
  • Hooldustööalased koolitused
  • Kehtiv tervisetõend

  • Tööd graafiku alusel vahetustega (vahetused 12 tundi või 24 tundi)
  • Tööd täistööajaga ja osalise tööajaga
  • Erialast täiendkoolitust
  • Töötervishoiuarsti teenust
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#521933

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

CVKeskus.ee klient

TERVISHOID JA SOTSIAALHOOLEKANNE

Vaata rohkem

Hooldaja