Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339330

Hooldaja günekoloogiaosakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* patsiendi esmavajadustest lähtuva hooldustegevuse osutamine ning tema toimetulekuvõime toetamine.

Ootused kandidaadile

* vähemalt põhiharidus;
* eesti keele oskus suhtlustasemel;
* vene keele oskus algtasemel
* hea suhlemis- ja meeskonnatööoskus;
* vastutustunne ja tahe patsiente aidata;
* kohusetunne, täpsus, pingetaluvus, tasakaalukus;
* kasuks tuleb eelnev töökogemus hooldajana.

Ettevõte pakub

* tööalast täiendkoolitust;
* kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
* tööd graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#339330

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. mai 2014
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2014

AS Ida-Tallinna Keskhaigla on inimesekeskne uuendusmeelne haigla, kes pakub parimat ravi igale patsiendile ja mõjutab positiivselt Eesti elanikkonna tervist. Haigla paikneb Tallinnas kuuel erineval aadressil: Ravi üksus (Ravi tn 18), Magdaleena üksus (Pärnu mant 104), Magasini üksus (Magasini 34), Järve üksus (Energia 8), Tõnismäe üksus (Hariduse 6) ja Suur-Ameerika üksus (Suur-Ameerika 18). Loksa üksus asub Loksa linnas, aadressil Posti 29.

Eesmärgiks on olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna Haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale ning selle nimel töötab meie haiglas enam kui 2300 inimest.

Ootame Sind oma meeskonda!

Vaata rohkem