Hooajaline töö - laotöötaja-sorteerija
Tööpakkumise number #783927

4
Foxway OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sissetuleva lao sorteerimise osakonnas tehakse esmane kauba sorteerimine ehk tuleb eristada väärtust omavad seadmed vähem väärtuslikest. Seejärel on vajalik seadmed puhastada ja vajadusel lammutada utiliseerimiseks. Seda kõike vastavalt ettenähtud juhistele. Lisaks kuulub ülesannete hulka elektroonikajäätmete ooteala haldamine.

Ootused kandidaadile

Sobid meile tööle, kui kiire töötempo ei ole sulle võõras. Suudad tegutseda iseseisvalt ja näha oma tehtavas töös suuremat väärtust. Oskad näha rutiinsetes tööülesannetes enda jaoks väljakutset ja takistuste korral leida kiireid lahendusi. Oma töös oled sa korrektne ja täpne.

Oluline on vähemalt algtasemel inglise keele oskus.

Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed! Meil on tasuta lõunad ja puuviljad. Ootame sinuga kohtumist, et saaksime sulle kõigest lähemalt rääkida.

Tööpakkumise number
#783927

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
11. mai 2022
Hooajaline töö - laotöötaja-sorteerija Hooajaline töö - laotöötaja-sorteerija

Foxway OÜ

Foxway OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Rahvusvaheliselt on meid ligi 700 inimest ja Eestis töötab tänaseks üle 460 töötaja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
HOOAJATÖÖLINE Salvest AS
Alates 780 €/kuus
HOOAJATÖÖLINE Salvest AS • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
KASTIPESIJA (PUHKUSE ASENDAJA) EESTI LEIVATÖÖSTUS AS
4 p. tagasi
KASTIPESIJA (PUHKUSE ASENDAJA) EESTI LEIVATÖÖSTUS AS • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA ANNE SELVERIS Selver
4 p. tagasi
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA ANNE SELVERIS Selver • Tartu
Tartu
VIP 5
MOBIILIDE TESTIJA Foxway OÜ
Alates 1000 €/kuus
5
MOBIILIDE TESTIJA Foxway OÜ • Tartu
Tartu
KOMPLEKTEERIJA A. Le Coq AS
KOMPLEKTEERIJA A. Le Coq AS • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki