Värsked tööpakkumised

Hooajaline rehvitehnik VIANOR'i Tallinna keskustesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500414

Tööpakkumise number

500414

Töö kirjeldus

  • Sõidukite rehvide montaaž, balansseerimine või muud kaasnevad tööd rehvivahetusel (sõltuvalt kandidaadi oskustest)

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev sarnane töökogemus
  • Ausus, korrektsus, töökus ja kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus ja tehniline taiplikkus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu, kuni 7€/h kätte, sõltuvalt oskustest.
  • Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi

Lisainfo

Hooajaline töö.
Töökoht asub VIANOR'i Tallinna keskustes (Peterburi tee, Lennujaama, Punane tn, Mustamäe või Rannamõisa)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2017

VIANOR (Tireman OÜ) on üks juhtivaid rehvide ning velgede jae- ja hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid, millel on filiaalid nii Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus kui ka Viljandis.