Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347686

Hooajaline laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lihtsad toimingud kaubaga ( toodetele turvaelementide paigaldamine, kauba markeerimine, kastide tõstmine jne.)

Ootused kandidaadile

Kiirus, täpsus ja korrektsus
Vastupidavus füüsilisele koormusele
Ausus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

Tööaeg on 8-17
Töökaaslased on sama rõõmsad ja kiired nagu Sa ise.
Töövahendid ja - keskkond on kaasaegsed, kilplase tööd me ei tee.

Lisainfo

Otsime täpset ja kiiret säravate silmadega inimest hooajalisele laotööle. Töö asukoht Tallinn, Betooni 14.
Töötamise aeg juuli lõpp 2014- sept. lõpp 2014
Ootame Sind!

Tööpakkumise number
#347686

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
8. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014

TKM King AS on Eesti kapitalil põhinev jalatsite ja aksessuaaride müügiga tegelev ettevõte, mis tegutseb Eestis alates aastast 1993. Alates 2008 aastast kuulub ettevõte Tallinna Kaubamaja kontserni. Väärtustame oma peaga mõtlemist, elukestvat õpet ja pikaajalisi suhted .

Vaata rohkem