Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623082

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna vanalinnas asuv St.Petersburg 5* hotell otsib oma meeskonda tublisid ja säravaid teenindajaid, kelle tööks on klientide a la Carte teenindamine hommikusöögi ajal. Kui oled varajase ärkamisega, sõbralik, energiat täis ja kohusetundlik, siis ootame sind oma kollektiivi täiendama.

Nõudmised kandidaadile

* Inglise ja eesti keele oskus suhtlustasandil
* Kohusetundlikkus kellaaegade suhtes
* Tahe õppida ja pakkuda kliendile parimat teenindust
* Suhtlemisoskus

* Pakume võimalust õppida ja areneda parimaks teenindajaks 5* hotellis.
* Ettevõttesiseseid soodustusi
* Tasuta toitlustamine
* Tööd täiskoormusega hommikuti 6.00-15.00
* Karjäärivõimalust ettevõtte kõikides hotellides

Tööpakkumise number
#623082

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4.5 - 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. november 2019
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2019

St.Petersburg 5* hotell kuulub Schlössle Hotel Gruppi ja on Tallinna vanim jätkuvalt toimiv hotell, saades kevadel 170-aastaseks. Meie eesmärk on teha kõik, et külaliste siinviibimine oleks parim kogemus ja suurepärane mälestus.

Vaata rohkem